Hi there! You are currently browsing as a guest. Why not create an account? Then you get less ads, can thank creators, post feedback, keep a list of your favourites, and more!
Alchemist
Original Poster
#1 Old 3rd Jun 2009 at 4:32 PM
Default Pomoc/Help
Widze że niektórzy Polacy nie rozumieją niektórych żeczy na MTS,
więc oto miejsce do zadawania pytań po Polsku do przetłumaczenia.

Like, whatever.
My nickname is Eve
Advertisement
Lab Assistant
#2 Old 3rd Jun 2009 at 5:40 PM Last edited by Jasiek123 : 7th Jun 2009 at 7:51 PM.
O, przyda się temat, bo czasami mts ma zastrzeżenia co do mojego dodatku i nie wiem za bardzo o co chodzi.

EN:
It'll be so useful, because sometimes MTS sends me PM about my CC, which I don't understand.
Test Subject
#3 Old 3rd Jun 2009 at 8:27 PM
To znaczy że mój ostatni temat już sie nie liczy??? mam go tutaj przenieść czy jak????
Czemu mamy pisać wszystko tutaj a nie w osobnych tematach? zaczną nam sie mylić posty jak wszyscy się zrzucą pytaniami i problemami.
Alchemist
Original Poster
#4 Old 4th Jun 2009 at 3:58 PM
Chodzi po prostu o to, żeby nie było milion postów z pytaniami, tylko wszystko tutaj.

Like, whatever.
My nickname is Eve
Test Subject
#5 Old 4th Dec 2009 at 7:03 PM
Problem mam. Chciałabym dodać swoje projekty na MTS2 i nie wiem jak to zrobić.

I've got a problem. I would to add my projects on MTS2 but I don't know how to do it.
Test Subject
#6 Old 17th Jan 2010 at 4:32 PM
Ja również chce wiedzieć
Test Subject
#7 Old 12th Feb 2010 at 5:07 PM
W zakładce Create macie opcje Upload Items. Dalej idziecie wg. kroków.
Test Subject
#8 Old 12th Jun 2010 at 7:51 PM
hejo ludzie czy wy uzywacie orginalnej gry? czy niewiem co jest niemoge ani jednego pliku pakage wsadzidz do tej gry robie wszyskto jak trzeba plik resorce resource.cfg mods/pakages wszyskiego juz probowalem spaczowalem gre do 1.10 i nic zadnej reakcji oprucz tego ze sie zawiesza przy ruznych konfigach resource problem musi lezec w innym miejscu na ktos pojecie w czym problem?
Lab Assistant
#9 Old 16th Jun 2010 at 1:01 PM
Jaką masz grę - tzn. które dodatki i jaka wersja patcha?

Dla gry bez Kariery:
- musisz mieć plik resource.cfg w podfolderze Mods każdym folderze z każdym dodatkiem i z podstawką
- musisz mieć frameworka w każdym folderze z grą
Najlepiej jest zrobić to używając Delphy's Framework Installer Tool - http://www.modthesims.info/download.php?t=384014 - to doda wszystkie pliki za Ciebie tam, gdzie trzeba
- pliki .package wsadza się do folderu z najnowszym rozszerzeniem, inaczej gra się piętroli

Gra z Karierą:
- w folderze Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Mods (Vista, Windows 7: Biblioteki/Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Mods musisz mieć plik resource.cfg
- wszystkie package wrzucasz do foleru Mods/Packages

Aktualne wersje to:
The Sims 3 - 1.12
The Sims 3 Wymarzone Podróże - 2.7
The Sims 3 Kariera - 3.3

Z folderu Documents\Electronic Arts\The Sims 3\ wywal pliki CASPartCache.package, compositorCache.package, scriptCache.package, simCompositorCache.package.

Poza tym upewnij się z jakiej wersji gry pochodzi package. Jeśli masz Karierę to gra powinna dać komunikat o konfliktach. Jeśli coś ściągasz to patrz na znaczki nad plikiem na MTS. Jeśli jest znaczek WA albo Kariery to bez tych dodatków nie będą Ci działały itemy.

Niektóre rzeczy wymagają dodatkowo windowsowego frameworka. Do pobrania na stronie Microsoftu. Najnowsza wersja to .NET Framework 4.0

Z Twojego opisu wynika, że masz dodatki niezgodne z Twoją wersją gry. Koniecznie upewnij się, czy Twoja gra spełnia wymagania do ich instalacji.
Test Subject
#10 Old 9th Aug 2010 at 7:26 AM Last edited by Jaor777 : 9th Aug 2010 at 7:29 AM. Reason: error
Witam,

W jaki sposób mogę znaleźć, zidentyfikować brakujące meshe do ubrań? Chodzi mi o to, że mam sporo rzeczy "takich samych", jakby brakowało czegoś, np 15 sztuk topów identycznych, po kolei.
Lab Assistant
#11 Old 30th Sep 2010 at 3:46 PM
Jeśli nie ma mesha pokazują się charakterystyczne "zastępstwa"- np. przy komplecie u faceta zielona podkoszulka i jakieś tam gatki. Jeśli chcesz zobaczyć co to, wciśnij shift-N w CAS-ie, najedź na ubranie i wyświetli się jego nazwa, którą możesz potem pogóglać. W tym trybie można je też od razu wywalić z gry, jeśli nie masz nadziei na znalezienie mesha/tekstury.
Test Subject
#12 Old 23rd Oct 2010 at 6:37 AM
OK, rozumiem, dziękuję
Test Subject
#13 Old 21st Aug 2011 at 9:04 PM
Hej, czemu nie mogê pobraæ niektórych rzeczy? Np. UI moda. Pisze co¶ takiego: you do not have permission to access this page. Co mam zrobiæ, ¿eby to pobraæ? Ju¿ siê tak wkurzy³em na to, ¿e mnie ******* bierze.
 
Back to top